„Ujeb*lo mu dekel.“ Vlasto Čepo pohotovo reaguje na výzvu víťaza Oktagonu 55.

Vlasto Čepo má za sebou súboj o titul dočasného šampióna strednej váhy, ktorý ale nedopadol podľa jeho predstáv. V súčasnosti 5 muž rebríčka poloťažkej váhy je však odhodlaný dostať sa k ďalšej titulovej príležitosti. Práve z tohto dôvodu teda bude chcieť zrejme siahnuť po súperovi, ktorý ho v prípade víťazstva posunie k zápasu o opasok okamžite.

Bude ním bojovník, ktorý presvedčivo zvíťazil na Oktagone 55?

Taburceanu chce odvetu

O zápas s Čepom sa po dnešnom domimantnom víťazstve na Oktagone 55 prihlásil Moldavec Ion Taburceanu, keď v Štuttgarde udolal Srba Avramoviča. Taburceanu pri svojom prvom vystúpení pod hlavičkou Oktagonu bojoval práve s Čepom a vo vyrovnanom duely bol dokonca blízko ukončeniu neskoršieho titulového vyzývateľa.  „El chapo“ však predviehol skvelý comeback a súpera ukončil na konci 2 kola.

Reakcia Čepa

Na vyzvu od bývalého súpera už reagoval aj Vlasto Čepo a poslal súperovi jasný odkaz. „Najprv bol slušný, pred zápasom už neboli banány a neslušné správanie. Po výhre mu ujebalo dekel a zas zabudol na pokoru. Ešte treba vyhrať dva zápasy a môžeme veľmi radi,“ konštatoval pod príspevkom na isntagrame MMAvhrsti Slovák so srbskými koreňmi.