Kto je najnenávidenejším zápasníkom domácej scény?

MMA patrí v súčasnosti medzi najsledovanejšie športy na území Čiech aj Slovenska. Popularita bojových športov, ako takých sa v oboch krajinách zdvihla dokonca natoľko, že katapultovala zápasníkov do pozície uznávaných športových celebrít na úrovni futbalistov, či hokejistov. 

Nie všetci bojovníci, ktorí na domácej scéne pôsobia sú však vnímaní pozitívne a okrem fanúšikov majú aj veľké množstvo hejterov. V našej ankete na instagrame sme v posledných dňoch hľadali najmenej populárneho zápasníka, aký v súčasnosti pôsobí na galavečeroch českých a slovenských organizácií. Kto sa ním stal?

Anketu ovládli Briti

Anketu o najmenej populárneho zápasníka v rámci českých a slovenských organizácií ovládli podľa očakávania hlavní ťahúni expanzie Oktagonu do veľkej Británie. Vôbec najnenávidenejším bojovníkom sa podľa hlasov sledovateľov mmamemes stal Shem Rock, za ktorého počas ankety hlasovalo viac ako 2500 ľudí. Na druhé miesto odsunul kolegu z Oktagonu Akona Wanlissa a na 3 mieste skončil jediný Čech vo finále Michal Kotalík.

Celý rebríček

 1. Shem Rock
 2. Akon Wanliss
 3. Michal Kotalík 
 4. Veronika Zajícová
 5. Tadeáš Růžička
 6. Václav Mikulášek
 7. Denis Frimpong
 8. Matúš Juráček
 9. Hateff Moeil
 10. Gábor Borároš
 11. Karlos Vémola
 12. Patrik Kincl

Súhlasíte s názorom väčšiny?