Ten si teda trúfa. Český talent vyzýva lovca Úškrta na duel v postoji.

Radovan Úškrt je na domácej scéne považovaný za jedného z najobávanejších postojárov z pomedzi zápasníkov MMA. Tvrdé päste slovenského bojovníka už pocítili na vlastnej koži viacerí poprední bojovníci Oktagonu, vrátane Matého Kertésza, či Piráta Krištofiča.

Ktorý MMA zápasník si na duel s Úškrtom trúfa tentokrát?

Úškrt na PML 10

Finalistu druhej série Oktagon výzva sprevádzajú v poslednej dobe nepríjemné zranenia, ktoré ho do klietky nepustili už takmer rok. Teraz sa však zdá, že sa jeho návratu konečne dočkáme a to na jubilejnom 10 turnaji organizácie PML.

Úškrt vs Červinský

O súboj s účastníkom pyramídy Tipsport gamechanger sa pre mnohých prekvapujúco prihlásil na sociálnych sieťach talentovaný český zápasník Viktor Červinský, ktorý by si rád vyskúšal zápas v postoji. Rado všimol som si, že ti odpadol súper. Už dlho mi v hlave tkvie myšlienka, že by som si to s niekým rozdal v postoji, ale chcem poriadneho súpera a ty tie parametre splňaš na 100%.

Máš poriadne bomby, ktorých sa ale nebojím. Takže ťa vyzývam do boxerskeho zápasu na PML 10. Príjmi moju výzvu,“ vyhlásil vo videu na svojom instagrame šampión RFA v strednej váhe.

Červinský má v profesionálnej kariére zatiaľ na konte 5 zápasov a 4 víťazstvá. Naposledy zápasil český talent na podujatí KSW 91 v Liberci, kde však nestačil na Kaspera Koziorzebského.

Myslíte si, že má šancu proti Úškrtovi?