Pirát po príchode zo Survivoru obdržal zaujímavú výzvu. Čo na ňu hovorí?

Posledné obdobie bolo pre bývalého dočasného šampióna strednej váhy Piráta Krištofiča dosť hektické.

Okrem doteraz najväčšieho kariérneho víťazstva v MMA nad Karlosom Vémolom absolvoval aj reality show Survivor, v ktorej si siahol na hranice svojich fyzických aj psychických síl. Teraz je však späť v civilizácií a chystá sa pokračovať vo svojej zápasníckej kariére. 

Rendys chce pomstiť Vémolu

Pirátov návrat späť z ostrova neušiel ani zverencovi jeho posledného súpera Karlosa Vémolu Rendysovi, s ktorým sa Krištofič stretol na galevečery FNC 6. Po víťaznom debute pod slovenskou organizáciou bol bývalý kulturista Rendys sebavedomý a na boxerský duel vyzval práve posledného premožiteľa jeho trénera. „Počul som, že v druhej polovici roka plánujete galavečer v Prahe, kde by som chcel zápasiť a napadá ma len jedno meno. Chcem pomstiť svojho kamaráta Karlosa Vémolu a chcem si dať zápas s Pirátom v Prahe. Tak čo ty Pirát? Príjmeš moju výzvu,“

Reakcia Piráta

„Nechcem ťa znevažovať kamarát môj, ale ja som asi po zápase kariéry a momentálne na takéto výzvy nemám moc v pláne reagovať. Uvidím, čo si ešte poviem s majiteľmi, ale momentálne mám asi vyššie ambície,“ reagoval na výzvu priamo v ringu FNC Pirát, ktorý sa chce v súčasnosti sústrediť najme na zotavenie zo svojho pobytu na ostrove, z ktorého sa vrátil v značne oklieštenej forme.