Lovec sa chystá na ďalšiu poľovačku. Knockoutera Úškrta čaká nevyspytateľný súper na PML 9.

Slovenský MMA zápasník Radoval Úškrt sa po takmer ročnej prestávke chystá na návrat späť do Oktagonu. Tentokrát sa však ukáže na galavečery inej organizácie. 

Rado Úškrt je aj napriek svojmu na prvý pohľad nie až tak oslnivému rekordu jedným z najobávanejších bojovníkov na domácej scéne vo svoje váhovej kategórií. Petardy, ktoré má finalista 2 série Oktagon výzvy v rukách pocítilo na vlastne koži už 12 súperov, z ktorých 8 dokázal slovenský reprezentant ukončiť pred limitom. Jeho kariéru však výrazne pribrzdili pomerne veľké prestávky medzi zápasmi zapríčinené vinou zranení.

Úškrt vs Horváth na PML

Po 9 mesačnej prestávke od posledného zápasu sa Úškrt predstaví na podujatí organizácie PML. V Trenčíne bude v rámci 9 turnaja organizácie súperom účastníka pyramídy Tipsport gamechanger Maďar Adam Horváth. Horváth sa predstavil na poslednom turnaji v PML 8, kde pre mnohých prekvapujúco zdolal Taliana Giovanniho Melilla. Ešte náročnejšia výzva ho čaká 13.4. v Trenčíne, kde sa bude v pozícií outsidera snažiť poraziť aj „lovca“ Úškrta, s ktorým to však určite nebude mať jednoduché.

Kto je vašim favoritom?