Súper hrozí Mikuláškovi útokom na staredowne. Ten sa jeho slovám vysmieva.

Václava Mikuláška čaká už o necelé 2 týždne debut v organizácií RFA. Na turnaji v Bratislave sa „Baba Jaga“ stretne s Gabrielom Törökom, s ktorým si už teraz nevie prísť na meno. 

Hrozba zo strany súpera

Medzi oboma zápasníkmi prebieha celkom intenzívny trashtalk, v ktorom slovenský zápasník rozhodne nezaostáva. V jednom zo svojich posledných vyjadrení Török upozornil Mikuláška, že si na vážení nepraje žiadne „zbližovanie“, ktoré má rodák z Bohumína pri pohľade do očí svojich súperov vo zvyku. Pusinky nech si nechá do Clashu a 13-ročné hlúpe deti, čo to sledujú. So mnou nie. Keď mi dá pusu neviem, či mi neujde ruka. Môže mi doniesť cheeseburger, keď chce ale pusu mi dávať nebude.“ Uviedol rodák z Košíc v živom vysielaní na profile RFA.

Reakcia Mikuláška

V podcaste u promotéra organizácie Borisa Marhanského a majiteľa IAF Petra Ondruša reagoval Mikulášek na vyjadrenie súpera takto. Hovoril som si, že nebudem ani nič vravieť, nebudem robiť žiadne zlo. A potom, že na vážení, ak mu dám pusu, tak že ma trafí. Jazyk mu dám do huby a neurobí nič a ešte ho otočím, Konštatoval so sebevlastným humorom Mikulášek.

Turnaj RFA 15 sa odohrá v Bratislave už 9.3. a okrem súboja Török VS Mikulášek uvidíme v Hant aréne aj slovenské derby Fapšo vs Puraš, či zápas víťaza EUROGOLD pyramídy Alexandra Butenka s nebezpečným brazilcom Costom. Vrcholom zápasového programu bude súboj o titul šampióna ľahkej váhy medzi skúseným veteránom svetových organizácií Arbim Mezhidovom a vychádzajúcou hviezdou z bratislavského OFA gymu Martinom Horínkom.

Lístky na galavečer sú stále dostupné v sieti Ticketportal.sk

K lístkom na RFA 15 sa môžeme dostať aj na našom instagrame, kde o ne prebieha súťaž.