Nahnevaný Lohoré poukazuje na hlavný dôvod, prečo opustil Oktagonu.

Alex Lohoré svojho času patril medzi najväčšie zahraničné hviezdy Oktagonu. Po 4 rokoch a 9 zápasoch sa však rozhodol ukončiť svoje pôsobenie v jednej z dvoch najprestížnejších európskych organizácií a upísať sa konkurenčnému Bravu.

Čo je jednou z hlavných príčin jeho odchodu?

Veľké víťazstvá striedali nevýrazne výkony

Od začiatku svojho pôsobenia v Oktagone stihol Alex Lohoré odzápasiť 9 zápasov, v ktorých zaznamenal 4 víťazstvá a 5 prehier. Medzi jeho najpamätnejšie súboje v najväčšej domácej organizácií patrili duely s Pirátom Krištofičom, či Karlosom Vémolom, s ktorým bojoval hneď pri svojej premiére o titul šampióna strednej váhy.

Okrem svojho osobitého štýlu bolo pre Lohorého pôsobenie v Oktagone charakteristické aj nevyspytateľné správanie, kvôli ktorému bol niekoľkokrát blízko trvalému odchodu z Oktagonu. Dnes už je Lohoré súčasťou organizácie Brave, kde ho čoskoro čaká premiéra.

Čo bolo príčinou odchodu?

V prípade „Da killa Kida“ ako znie jeho prezývka bolo zrejme niekoľko faktorov, ktoré ovplyvnili jeho odchod z najrýchlejšie rastúcej organizácie v Európe. Sám Lohoré označil za jeden z hlavných dôvodov správanie českých a slovenských fanúšikov, čo demonštroval nahrávkou v príbehu na svojom instagrame. „Toto je jeden z dôvodov, prečo som odišiel z Oktagonu. 2 roky ponižovania a neúcty,“ dodal Lohoré k videu.

Bývalého dvojnásobného titulového vyzývateľa Oktagonu čaká premiéra v Brave už o mesiac, keď sa mu v holandskom Alkmaari postaví Poliak Marcin Bandel.