Až tak? Attila Végh má v súboji Kincl vs Peňáz úplne jasného favorita.

Už takmer o mesiac nás čaká najväčší turnaj v historií československej bojovej scény.

Medzi fanúšikmi extrémne očakávaný galavečer prinesie na pražskom Edene, hneď niekoľko zápasov, v ktorých sa predstavia popredné mená domácej scény.

Do tejto smotánky môžeme bezpochyby zaradiť aj účastníka hlavného zápasu celého večera legendárneho Attilu Végha, ktorý zavojuje o opasok šampióna poloťažkej váhy v odvete zápasu storočia proti súčasnému šampiónovi Vémolovi.

Végh favorizuje Peňáza

Duelu dvoch najväčších osobností Oktagonu bude predchádzať titulový zápas strednej váhy medzi úradujúcim šampiónom Patrikom Kinclom a vyzývateľom Matějom Peňázom.

K pikatnému derby zápasu dvoch českých zápasníkov sa na detektore lži v The Mag vyjadril práve bývalý šampión Bellatoru Attila Végh, ktorý pre mnohých prekvapujúco má v súboji Kincl vs Peňáz jasného favorita. Určite si myslím, že by Peňáz Kincla porazil. Vyplýva to z toho posledného výkonu Patrika Kincla, aj keď možno bol taký len jeho posledný výkon. Matěj Peňáz ide takými veľkými krokmi dopredu, že začína byť inde,“ odvetil na otázku moderátora Végh, ktorý sa s Kinclom už stretol v zápase podľa pravidiel boxu a zvíťazil nad ním na body.

„Je to mladý, dravý zápasník a v stand upe je úplne niekde inde. Takisto podľa mňa už aj ten wrestling veľmi dobre ovláda. Je to nová generácia a proste má na to, aby ho porazil.“ doplnil.

„Money“ Peňáz, ktorý má do tejto chvíle na konte 10 zápasov a 9 víťazstiev zažije na Edene svoj prvý titulový zápas, zatiaľ čo najdlhšie panujúci šampión Oktagonu Kincl bojoval okrem opasku Oktagonu aj o titul KSW, či ACA. 

Kto podľa vás zvíťazí?