„Sivákovi chýba KO úder. Náš zápas je len otázkou času.“ Růžička opäť reaguje na postojársky súboj storočia so Sivákom.

Tadeáš Růžička sa už túto sobotu predstaví na galavečery organizácie Clash of the Stars proti menovcovi Tadeášovi Veselému.

Súboj, ktorý však medzi odbornou verejnosťou putá väčší záujem je dlho očakávaný stret so súčasným šampiónom RFA v K1 Václavom Sivákom.

K mega zápasu, ktorý by sme na domácej mohli nazvať aj postojárskym zápasom storočia sa Růžička vyjadril v podcaste u Jakuba Koteka.

„Ľudia to chcú a je len otázkou času kedy a kde, v akej organizácií. Čiastka už je daná, to už sme si povedali a myslím si, že niekto dá možno aj viac.“

Kde vidí silné stránky súpera a kde by mal naopak dominovať on?

„Jeho rozhodne presnosť, pohyb, rýchlosť. Moje zase extrémne bomby, tlak, výbušnosť, jemu chýba KO úder ale zase je presnejší.“

V inej časti rozhovoru reagoval populárny „Mawar“ aj na vyjadrenie majiteľa Oktagonu Ondřeja Novotného, ktorý si nemyslí, že si obaja bojovníci zaslúžia za vzájomný zápas také finančné ohodnotenie ako požadujú.

„Až my budeme mať svoj zápas tak vypredáme čokoľvek. Na tento zápas pôjde každý, takže to viem stopercentne. Jeho asi série, že ani jeden nie sme v Oktagone. Ja ale proti Oktagonu nič nemám.“ Konštatoval populárny „Mawar„, ktorý ocenil aj podiel Oktagonu na tom, v akej fáze kariéry sa momentálne nachádza.

Zápas Růžička vs Sivák by bol bezpochyby vrcholom turnaja akejkoľvek organizácie na domácej scéne, v tejto je teda rad na promoteroch, ktorý sa budú pokúšať o zorganizovanie tohto zápasu. Lacné to však rozhodne nebude.

„Zaděru som chcel zabiť, teraz som bol chytrejší.“ Šampión Sivák porovnáva taktiku v posledných dvoch zápasoch a hodnotí svojho súpera.