Je to už za hranou? Toporcer ostro útočí na Tobiasza Le a opäť otvára diskusie okolo vzájomného zápasu.

V rámci Media Day organizácie Real fight aréna sa konala tlačová konferencia pred galavečerom RFA 11. 

Na záverečnej tlačovej konferencii pred turnajom v Bratislave boli prítomní aj obaja účastníci hlavného zápasu, teda Dominik Humburger a Nenad Avramović. Slávu pre seba si však ukradol predovšetkým talentovaný Dominik Toporcer.

Ten sa vyjadril na adresu možného titulového zápasu a spomenul aj svojho potenciálneho súpera Tobiasza Le.

Galavečer RFA 11 sa uskutoční 10. júna v bratislavskom Dome Športu. Lístky sú dostupné v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal.sk.

Tlačová konferencia bola rozdelená na dve časti.Prvá časť patrila Adamovi Jakubíkovi, Martinovi Horínkovi, Jozefovi Jaloviarovi a Michalovi Dubovi, ktorých najskôr vyspovedal promotér Boris Marhanský.

V druhej časti tlačovej konferencii diskutoval Dominik Toporcer, Jakub Benko a Marek Medovarski.

Ostrý odkaz k rivalovi

Najväčšiu pozornosť upútal mladý talent Toporcer, ktorý svojím ostrým odkazom smerujúcim k Tobiaszovi Le opäť rozprúdil vášne okolo vzájomného zápasu.

Mám tu zatiaľ dva zápasy, oba som ukončil v 1. kole a ako som povedal, sústredím sa hlavne na tento zápas. Chcem tam ukázať profesorský výkon. Keď sa to skončí na body, tak to pôjde na body.

Keď tam niečo trafím a padne, je to jedno. Ja som pripravený na 15 minút. Dám si ešte jeden zápas, čo mám v zmluve, a piaty zápas si môžem dať s Vietnamcom.“ Reagoval Toporcer, ktorého ešte predtým čaká súboj s Eldorom Kurbonboevom, ktorého Tobiasz Le dokázal poraziť.

Celý turnaj RFA 11 môžete sledovať aj cez ppv na realsport.tv