Sivák je na roztrhanie. Okrem KSW ho čaká aj obhajoba v RFA. Ktorý neporazený zápasník si naňho trúfa?

Václav Sivák bude v nasledujúcom období v značnej permanencií, keďže ho okrem debutu v KSW, čaká aj obhajoba titulu v RFA. Ktorý zápasník RFA si naňho trúfa?

Debut pod KSW v malých rukaviciach

Václav Sivák je v 24 rokoch absolútnym fenoménom domácej scény, na ktorej do tejto chvíle nenašiel premožiteľa. Inak to nie je ani v zahraničí, kde ho najbližšie čaká 24 februára debut pod KSW v malých MMA rukaviciach proti Poliakovi Michalovi Królikovi.

Obhajoba titulu v Opave

Na českej pôde uvidíme Siváka 13.4. v sliezskej Opave s najväčšou pravdepodobnosťou pri obhajobe titulu šampióna RFA v k1. Súper Siváka, ktorý doteraz v organizácií zdolal 4 súperov zatiaľ nie je známy, no ostravský „BAD BOY“ už má na stole výzvu na zápas.

„Zdravím mojich fanúšikov. Tí, čo ma sledujú, tí čo mi fandia vedia, že naposledy jak bolo RFA v Budapešti mi Csibi zrušil zápas na poslednú chvíľu a RFA mi povedalo, že do budúcna si môžem vybrať súpera, ktorého budem chcieť. Vybral som si tohto fešáka(Siváka). 13.4. je RFA 16 v Opave, nech už je to vo veľkých alebo v malých rukaviciach ja budem ready.“

Takúto výzvu k nemu smeroval neporazený Adam Król. Bývalý partner Veroniky Zajícovej, ktorú uvidíme na najbližšom turnaji RFA v Bratislave má v profesionálnej kariére na konte zatiaľ 100% bilanciu 5 zápasov a 5 víťazstiev. Úspešný debut v RFA absolvoval Król v Havířove, kde svojho súpera ukončil už v prvom kole.

Vyhovejú mu promotéri RFA a postavia proti nemu jedného z najlepších zápasníkov na domácej scéne?