Keita je out z pyramídy Tipsport Gamechanger. O slovo sa však hlási zaujímavá náhrada.

Losene Keita sa kvôli zraneniu nezúčastní pyramídy Tipsport Gamechanger. Jeho miesto miesto by rád zaujal rebel z Bitánie. Dajú mu promotéri šancu?

Zranenie favorita na celkové víťazstvo

Šampión pérovej váhy Losene Keita je z dôvodu zranenia nohy out z pyramídy Tipsport Gamechanger. Túto smutnú správu oznámila na sociálnych sieťach približne pred hodinou samotná organizácia, ktorá tak bude nútená hľadať za belgického reprezentanta náhradu. Správa o Keitovom odstúpení z pyramída však určite potešila minimálne jeho súperov, ktorým tak odpadol jeden z najväčších favoritov na celkové víťazstvo.

Frimpong v Gamechangeri?

Náhradou za zraneného Keitu by mohol byť finalista Oktagon výzvy Anglicko vs Írsko Denis Frimpong, ktorý sa o slovo prihlásil v komentári pod príspevkom Oktagonu.

„The Menace“ sa predstavil na poslednom turnaji Oktagonu v Newcastli, kde sa mu podarilo zdolať Jana Širokého po 3 kolách na body.  Frimpong má na konte zatiaľ 4 zápasy a vyrovnané skóre 2:2, ktoré ho na prvý pohľad nepredurčuje k účasti v pyramíde s tými najobávanejšími zápasníkmi ľahkej váhy v celej Európe. Presvedčil promotérom by však mohla jeho dosť výrazná  sebaprezentácia a aj fakt, že kvôli pôsobeniu na bristkom trhu potrebujú tvoriť nové veľké hviezdy tamojšieho publika.

Čo vravíte vy? Dali by ste Frimpongovi šancu?