„Vémolov chlapec“ po smolnej prehre neskladá zbrane a hlási útok na titul. Čo na to Benda?

Zápasník Clash of the Stars Rendys, ktorý sa na svoje zápasy pripravuje pod vedením Karlosa Vémolu sa po smolnej prehre chystá vrátiť späť do klietky. Na mušku si už zobral aj konrétneho súpera a jeho cieľ je jasný.

Smolná prehra v debutovom zápase

Od prvého zápasu a smolnej prehry bývalého kulturistu Rendysa v Clash of the Stars ubehlo už už niekoľko mesiacov. Zverenec Karlosa Vémolu v pražskom O2 Universum aj napriek veľkej dominancií po väčšinu prvého kola nedokázal súpera ukončiť a nakoniec bol smolne ukončený on sám.

Cieľ sa nemení

Ani prehra v debutovom zápase ho však od pokračovania v zápasení neodradila, naopak je ešte viac motivovaný napraviť svoj posledný nezdar.

„Jediné čo mi dáva zmysel je zápas s Elmom. Elmo teraz vyhral, porazil Peťa Rajfa, ja som mal mať zápas s Rajfom, chcelo to tak aj vedenie ale bohužiaľ Peťo prehral a zápas so mnou teraz nechce. Takže zápas s Elmom dáva zmysel, myslím, že to by mohla byť slušná prestrelka v postoji. Elmo chce titul, takže keby ma porazil môže si požiadať o zápas s Karlosom Bendom a titul v ťažkej váhe. On ma ale určite neporazí, ja porazím jeho, potom si dám si odvetu so žralokom a potom si prídem pre ten pás, čo mi patrí, “ Vyhlásil vo svojom vyjadrení na instagrame bývalý silový športovec, ktorý sa na svoj další zápas v Clashi bude s najväčšou pravdepodobnosťou pripravovať po boku svojho idolu a zároveň trénera Karlosa Vémolu.

Reakcia Bendu

Na vyjadrenie Rendysa reagoval v komentári pod príspevkom aj hlavný ašpirant na titulový zápas COTS v ťažkej váhe Karlos Benda.Dáva to zmysel,“ zareagoval Benda.

Najbližší turnaj COTS nás čaká 22 júna v Ostrave, kde zatiaľ nie sú oznámené žiadne zápasy, no aj napriek tomu je o galavečer zo strany fanúšikov enormný záujem. Uvidíme či sa v Ostrave predstaví aj Rendys, ktorého jasným cieľom v organizácií je napriek smolnej prehre titul v ťažkej váhe.