Partner Moniky Chochlíkovej vracia úder Grznárovi a vysvetľuje, prečo je zhadzovanie Vémolu životohrozujúce.

Včera sme vám priniesli článok o horlivej diskusií na sociálnych sieťach, ktorú vyvolalo reakčné video zápasníčky Moniky Chochlíkovej na vyjadrenie Karlosa Vémolu, ktoré následne celkom ostro komentoval zápasník COTS Filip Grznár.

Grznár sa zastal Vémolu

Reakčné video zápasníčky Moniky Chochlíkovej na vyjadrenie Karlosa Vémolu vyvolalo na sociálnych sieťach veľké množstvo reakcií. Väčšina komentujúcich, vrátane niekoľkých zápasníkov podporili názor Chochlíkovej a ohradili sa voči vyhláseniu šampióna poloťažkej váhy Oktagonu, ktorý v televíznej relácií kráľ na ťahu označoval svoj spôsob drastického zhadzovanie váhy za vhodnejší, ako postupné zhadzovanie v priebehu dlhšieho časového obdobia. 

To však nebol prípad bývalého kulturistu, no dnes už najmä zápasníka organizácie Clash of the Stars Filipa Grznára. Ten označil Chochlíkovú ako „hlúpe dievča“ a jej teórie sú podľa jeho názoru nezmysel.

Reakcia partnera Moniky Chochlíkovej

Urážka na adresu slovenskej reprezentantky v mnohých bojových disciplínach nenechala chladným jej partnera zápasníka a promotéra PML Tomáša Tadlánka, ktorý nazval Grznára „presypaným bezmozgom“ a vysvetlil, aké nebezpečná je zhadzovanie Vémolu a na to, aký vplyv môže mať toto vyjadrenie z úst jedného z najsledovanejších zápasníkov na mladú generáciu bojovníkov.

Cela táto diskusia prebehla pod príspevkov od Chochlíkovej, ktorý sa nachádza aj na našom instagrame a okrem Tadláneka a Grznára ho komentoval napríklad aj šampión RFA Tomáš Možný, či bývalý titulový vyzývateľ Oktagonu Filip Macek.