„Nepusti ho ku mne, lebo mu odtrhnem hlavu.“ varuje Török Marhanského pred súbojom s Mikuláškom.

Už o budúcu sobotu sa na turnaji RFA predstaví po prvýkrát nová akvizícia slovenskej organizácie Václav Mikulášek. Súper českého zápasníka Slovák Gabriel Török sa s Mikuláškom pustil do pomerne ostrého trashtalku, o čom sme vás informovali v predchádzajúcich článkoch.

Trash talk sa vyhrocuje

Olej do ohňa prilial Török na tlačovej konferencií v Bratislave, kde vyjadril jasný postoj voči prípadnej snahy o zbližovanie na vážení, ktorá je v podaní „Baby Jagy“ tradičnou záležitosťou.  „Vopred ti hovorím, nepusti ho ku mne, lebo keď bude mi chcieť dať pusu, tak mu odtrhnem hlavu už na vážení. Mne je to úplne jedno,“ reagoval bývalý zápasník Oktagonu na vyjadrenie svojho súpera.

Mikulášek reaguje

Reakcia Václava Mikuláška na seba nenechala dlho čakať.  „Nie si pokorný ani skromný. Nepovedal som o tebe žiadnu zlú vec a zrazu o mne vravíš, že som feťák a že Borisovi zrušíš hviezdu. Urážaš ma u spoločných známych. Prečo mi potom píšeš, jak šľapka. Si mega blbý, keď si myslíš, že práve ja som ten, čo ti za toto nenapáli už pred zápasom a áno, nič s tým neurobíš. Tak prestaň klamať o pokore. Pamätám si keď si pomaly vravel, že si lepší postojár ako Tomáš Možný,“ vrátil súperovi úder „Baba Jaga“

Ako to dopadne na staredowne sa dozvieme už 8.3. na verejnom vážení v EUROVEI a o deň neskôr v bratislavskej  Hant aréne. Lístky na galavečer sú stále dostupné v sieti Ticketportal.sk a vyhrať ich môžete v súťaži na našom instagrame.