„Na Slovensku narazí ako jeho tréner.“ Slovenský obor sa na tlačovke navážal aj do Vémolu.

Tlačová konferencia slovenskej organizácie Fight Night Challenge priniesla opäť mnoho zaujímavých momentov. Medzi najväčšie highlighty tlačovky k v poradí 6 turnaju organizácie patril trashtalk medzi Flexkingom a Strýcom Filipom, či roztržka na staredowne v hlavnej úlohe s rapperom Dynamicom a účasníkom reality show Farma Michalom Mošpanom. 

Rendys vs Don boss bossov

Jedným z najzaujímavejších zápasov po športovej stránke by mohol byť súboj herca Michala Ferenca  prezývaného Don boss bossov a bývalého kulturistu, no dnes už zápasníka Rendysa. Ani tento zápas sa na tlačovej konferencií v Bratislave nezaobišiel bez trashtalku, ktorého iniciátorom bol slovenský „zápasník.“ „Keď mám narážať na jeho trénera, on(Karlos) tu narazil na Slovensku, tak možno aj on(Rendys) narazí na Slovensku,“ neodpustil si štipľavú poznámku smerovanú voči trénerovi Rendysa Karlosovi Vémolovi.

Rendys, ktorý má na konte zatiaľ jeden zápas v COTS ukázal vo svojom prvom zápase pomerne slušný postoj a proti neskúsenému súperovi je pre väčšinu fanúšikov favoritom práve on. Okrem zápasu na FNC má Rendys v pláne aj ďalšie súboje na COTS, kde by sa chcel časom prepracovať k titulu ťažkej váhy.