Benda opäť pod paľbou výziev. Potencionálny súperi vážia dohromady viac ako 400 kíl.

Bývalý kulturista, no dnes už najmä zápasník Karlos Benda je vďaka svojej krátkej, no veľmi už teraz celkom zaujímavej MMA kariére prezývaný ako „kotlárobijec“. Túto prezývku získal Benda z dôvodu jeho dvoch presvedčivých víťazstiev nad nositeľmi tohto dnes už v zápasníckych kruhoch pomerne slávneho priezviska.

Drobena chystá pomstu

Ani dve rýchle prehry však klan Kotlárovcov neodrádzajú od neustálych výziev voči zápasníkovi ťažkej váhy. Najnovšie si Bendu zobrala na mušku sesternica Diega Kotlára Lucie Kotlárová prezývaná „Drobena“. Drobena, ktorej váha sa pohybuje podobne ako u jej rodinných príslušníkov výrazne za hranicou 100 kilogramov by sa s katom svojich príbuzných rada stretla na galavečery RED FACE 3, kde uvidíme hneď niekoľko nových, zaujímavých tvári.

Čo uvidíme na RED FACE?

V čele zápasového programu RED FACE 3 bude stáť duel jedného z konateľov organizácie a internetového tvorcu freescotta proti francúzskemu komikovi Jean Claudovi Mémortovi. V UNYP aréne sa odohrá aj duel o priazeň shopaholic Adel, teda Petrom Kunštárom a Janom Kulasom, ktorý bol pred časom so známou internetovou postavičkou dokonca zasnúbený.

Kotlár chce odplatu ve stylu

Okrem Lucie Kotlárovej by sa s Bendom v klietke opäť rád stretol aj Jaroslav Kotlár, ktorý si momentálne odpykáva svoj trest vo vezení, odkiaľ poslal cez redakciu Expres.cz zaujímavý odkaz.  „Určite by som si chcel ísť pre Karlosa Bendu. Chcel by som ukázať celému národu, že ja Kotlár security na neho mám.“

Na zápas s Bendom stále myslia aj jeho hlavný rivali v COTS, teda Patrik Žralok a René Rendys. Obaja zápasníci sú súčasťou Clash of the Stars a ich potencionálne súboje s Bendom by boli lákadlom aj po športovej stránke. V tejto chvíli však nie je jasné kedy, kde a s kým uvidíme Bendu najbližšie zápasiť.