Toto vedenie nepoteší. Vémola vysvetľuje v čom je Clash lepší ako Oktagon.

Karlos Vémola je v súčasnosti plne zamestnaný mediálnymi povinnosťami okolo premiéry dokumentu, ktorý mapuje jeho zápasnícku kariéru. Terminátor však nezanedbáva ani prípravu na veľkolepú odvetu s Attilom Véghom, ktorá ho čaká 8 júna v Edene. 

Návrat k základom

K príprave na odvetu zápasu storočia sa súčasný šampión poloťažkej váhy Oktagonu vyjadril v rozhovore pre Startitup.Starého psa novým kúskom nenaučíš. Samozrejme, že robím úpravy, mám nový kondičný tréning, mám naplánované nejaké kempy. Keď niečo poserieš, tak niečo musíš zmeniť ale behom 5 mesiacov úplne prekopať zápasníka, ktorý zápasí 30 rokov úplne nejde. Drastické zmeny robiť nebudem, skôr sa vrátim k tým starým koreňom, budem trénovať v London Should Fighters, kde som dlhšiu dobu nebol a tak ďalej.“

Attila tým zápasom môže získať to samé ako predtým. Nikto od neho nič nečaká, ani v prvom zápase od neho nikto nič nečakal a keby znovu vyhral, tak by to bol zase obrovský bum. Stačilo by mu to raz za 5 rokov a môže dožiť dokonca života a to bude každopádne musím prekaziť.  Chcem ukončiť kariéru vo veľkom štýle, nie prehrou,“ doplnil na margo svojho súpera český Terminátor.

V čom je Clash najlepší?

Jedna z otázok moderátora smerovala aj k stále populárnejšej organizácií COTS, ktorej galavečery sám Vémola z času na čas navštevuje.  Ja obdivujem to, ako to ľudia sledujú a ako tomu fandia. Ja tam sem tam chodím sa pozrieť na tú atmosféru. Hovoril som to aj s viacerými zápasníkmi, nikdy nám takto nefandili fanúšikovia Oktagonu od začiatku do konca. Keď si na Clashi od začiatku ta hala fandí a skanduje frajerom, ktorí sú nešportovci,“ Konštatoval prvý český reprezentant v UFC.

Vémola by sa podľa vlastných slov po skončení kariéry krátkemu pôsobeniu v COTS, kde by relatívne ľahkou cestou mohol dostať k zaujímavému honoráru.