Hviezda Oktagonu na ceste do RFA? Slovenský zápasník priznáva kontakt s konkurenčnými organizáciami.

Karol Ryšavý zvíťazil na Oktagone 51 v pražskej O2 aréne nad Brazilčanom Henriquem Madureirom a pripísal prvé víťazstvo od prechodu do nižšej váhovej kategórie.

Výzva pre 1 rebríčka

Ryšavý, ktorý sa mal pôvodne v Prahe stretnúť s Francúzom Toukarom diktoval tempo zápasu s juhoamerickým náhradníkom od prvej sekundy a bez väčších zápas ukončil už v prvom kole. Po zápase si šampión tretej série Oktagon výzvy vypýtal prvého muža rebríčka featherweight Švéda Samuela Barka. Bark zvíťazil pri svojom poslednom vystúpení na Oktagone v Ostrave nad Vladom Lengálom, v súčasnosti je však podľa všetkého zranený a ni je jasné, ako dlho bude trvať jeho rekonvalescencia.

Ryšavý do RFA/KSW?

Po turnaji dal Bomby na svojom instagrame priestor fanušikom, aby sa ho pýtali na čokoľvek, čo ich zaujíma. Jeden z dotazov smeroval aj k jeho možnému pôsobeniu v RFA či KSW, na čo Ryšavý reagoval takto. „Neplánujem to, ale nič nie je vylúčené. Nejaké ponuky už prišli.“ Reagoval pre mnohých možno prekvapujúco  zápasník SFG, ktorý je so 14 zápasmi veteránom organizácie.

Juráček do KSW!

K zaujímavého prestupu na trase Oktagon KSW došlo pred niekoľkými dňami, ked sa s československou organizáciou po 6 zápasoch rozišiel Matúš Juráček a zamieril k poľskej konkurencií. V KSW doplní Juráček širokú eklávu českých mien vrátane niektorých tímových kolegov.

Urobil podľa vás Juráček správne rozhodnutie? A mal by jeho kroky nasledovať aj Ryšavý?