Teraz alebo nikdy. Zajícovú čaká zápas, ktorý ukáže smerovanie jej kariéry.

Česká MMA zápasníčka Veronika Zajícová nezačala svoju profesionálnu kariéru ideálnym spôsobom. Po veľmi sľubnej amatérskej kariére bola považovaná za jeden z najväčších česko-slovenských MMA prospektov medzi ženami, no v posledných dvoch zápasoch svoj potenciál ani zdaleka nenaplnila. Príležitosť napraviť si renomé v očiach fanúšikov aj širokej verejnosti bude mať na turnaji RFA 15,ktorý prebehne 9.marca v Bratislave.

Postrach bodových rozhodcov

Zajícová doposiaľ nastúpila do troch profesionálnych zápasov, pričom všetky tri sa skončili na body po veľmi tesnom priebehu. Vo všetkých troch prípadoch sa však rozhodcovia priklonili na stranu súperky. Jej prvé a doposiaľ jediné profesionálne víťazstvo získala na RFA 8 v Budapešti, ked sa jej podarilo zvítaziť nad veteránkou Aranyi. Ďalšie dve súperky, menovite Amina Mukhamed ako aj Beáta Juhász už boli nad jej sily.

1-3 alebo 2-2?

Momentálne má teda Zajícová bilanciu 1 víťazstvo a 2 prehry a prípadná tretia prehra v rade by mohla výrazne naštrbiť jej plány súvisiace s prestupom do významnej zahraničnej organizácie. Práve z tohto dôvodu bude na mladú českú zápasníčku o niečo väčší tlak v Bratislave, kde potrebuje bezpodmienečne zvíťaziť. Či sa jej to podarí uvidíme už 9 marca v Hant aréne.

Lístky na galavečer sú dostupné v sieťach Ticketportal.sk a Predpredaj.sk