„Nemá mi čo ponúknuť.“ Pirát nekompromisne reaguje na výzvu od zahraničného súpera.

Po víťazstve v jednom z najväčších zápasov doterajšej kariéry je Pirát Krištofič na roztrhanie. Krátko po jeho víťazstve nad Karlosom Vémolom v O2 aréne sa objavilo hned niekoľko výziev od zahraničných súperov.

Výzva od Khajevanda

Medzi najzaujímavejšie mená, ktoré sa s Pirátom chcú v Oktagone stretnúť patrí 5 muž rebríčka strednej váhy Hojad Khajevand. Nemec s tureckými koreňmi má na konte v Oktagone doposiaľ 2 zápasy a 2 víťazstvá, ked ukončil na submisiu Václava Mikuláška aj Zdeňka Polívku. Teraz by si rád vyskúšal zápas s veteránom organizácie Pirátom, ktorý však má iné plány.  „Samozrejme ako zápasníka ma zaujíma titul, takže budem určite všetko smerovať k tomu, aby som mohol ísť o ten titul. Teraz pôjde Kincl s Wawrzyniakom aby zhodnotili ten pás, no a potom sa uvidí. Viem, že tam prišli nejaké výzvy, aj ten nemecký Turek. Teraz oni ma chcú, lebo chcú mi niečo ako keby zobrať ale nemajú mi čo dať. 

Rozmyšľa aj nad Peňázom?

„Vôbec nie, ja mám v hlave titul a pre mňa by bolo najlepšie ak by som išiel najbližší zápas o titul rovno. Konštatoval Pirát v rozhovore pre refresher.sk.

Vo váhovej kategórií šampióna Patrika Kincla to bude v nasledujúcom období bezpochyby zaujíma. Teraz už je len na promotéroch, aby jednotlivé zápasy poskladali tak, aby vyhoveli nie len samotných zápasníkov ale aj fanušikom, ktorý chcú vidieť v titulovom mixe len tých najlepších.