Čepo posiela odkaz Vémolovi a vysvetľuje, prečo by mal zápasiť s Kinclom práve on.

Karlos Vémola chce po prvom KO opäť Patrika Kincla, ten však už čelí výzve Vlasta Čepa. Koho si nakoniec vyberie?

Najväčšie prekvapenie turnaja Oktagon 47 pre fanúšikov v Tipos aréne pripravil nestarnúci Karlos Vémola.

Český Terminátorom, u ktorého sme zvyknutý, že svojich súperov ničí vo wrestlingu a na zemi si pripísal nekompromisné KO už po 7dmich sekundách.

Historický moment v jeho kariére ho zdá sa nakopol a on je pripravený čeliť ďalším kariérnym výzvam.

„Po tomto tu bude zápas s Attilom Véghom. Po tomto, ak sa z toho nevykrúti, tu môže byť zápas s Kinclom alebo s ešte väčším menom. Každá výhra vás posúva.“ Načrtol svoje plány do ďalších zápasov legendárny český zápasník.

Výzva od Čepa

Práve o súboj so súčasným šampiónom strednej váhy Patrikom Kinclom si zažiadal počas galavečera aj 2. muž rebríčka MW Vlasto Čepo.

„Keďže som 2 váhy, mám 4 víťazstvá v rade a v MW som neporazený, takže si myslím, že z našej váhy som najadekvatnejší súper pre Patrika Kincla.

Týmto by som ho chcel vyzvať k zápasu, vyzvať ho do môjho chaosu. Mám k nemu rešpekt, je to najlepší bojovník ale ľudia hovorili, že potrebujem veľkú výzvu a ja si myslím, že väčšia výzva od tohto není.

Takže Patrik dúfam, že to vezmeš a 9.2. sa vidíme v O2 aréne.“ 

Po ohlásení Čepovej výzvy sa zdalo, že s prihliadnutím situácii v divízii bude prosba Slováka so srbskými koreňmi vyslišaná.

To, čo sa udialo v hlavnom zápase Oktagonu 47 však môže pozmeniť planý v divízii a priniesť zavŕšenie trilógie Kincl vs Vémola.

„Karlos oddýchni si na Vianoce s rodinou. Nešpekuluj stále.“ Odkázal Vémolovi v komentári Vlasto Čepo, ktorý chce konečne zabojovať o svoj vytúžený titul.

„Len ma štengruj Karle. Možno nie z klietky ale z bojov mám omnoho viac ako tu obaja páni dokopy.“ Doplnil vyjadrenie dnes v ranných hodinách na svojom instagrame Čepo a reagoval tak na Vémolovu narážku o nedostatku skúsenosti slovenského srba.

K ďalším plánom v strednej váhe sa na pozápasovej tlačovej konferencii vyjadril aj promotér Oktagonu Ondřej Novotný.

„Je to na Kinclovi. On je teraz šampión. Dnes večer sme videli, že Vlasto Čepo vyzýval Patrika Kincla. Musíme uznať, že on si o to tiež môže povedať. Vlasto urobil všetko, o čo sme ho žiadali. Čiže musíme si o tom celom pohovoriť. Je to vlastne tak, že jedna možnosť je lepšia ako tá druhá. Máme teda viac dobrých možností, sadneme si k tomu a uvidíme, čo sa stane. Pretože momentálne to bez Patrika nemôžem vyriešiť.“

Moc je teda momentálne v rukách Patrika Kincla, ktorý sa môžu rozhodnúť, koho chce vidieť na druhej strane klietky v nasledujúcom zápase.

A čo vy? Koho si v ňom radšej videli?