„Miss problem“ má problém so Zajícovou. Čo jej vadí na novej súperke?

Česká organizácia Clash of the Stars, ktorá prináša na domácu scénu zápasu postavičiek zo sveta televízie či internetu musela v posledných hodinách riešiť komplikácie v rámci 6 galavečera.

Na ňom sa totiž mal odohrať súboj medzi Hankou Gelnárovou a Michaelou Dostálovou. Prvá menovaná sa však počas prípravy zranila a organizácia tak musela hľadať náhradu.

Exkluzívna náhrada

Tou bude populárna MMA zápasníčka a modelka Veronika Zajícova, ktorá bude s Dostálovou bojovať v rámci pravidiel Undergroundu, teda v thajskom boxe v malých rukaviciach.

Svoj odkaz novej súperke už adresovala aj „Miss problém“ Dostálová ktorú si fanúšikovia môžu pamätať z prvej ženskej série reality show Okragon výzva.

„Ja som rada outsider. Bola som outsider aj v zápase s Luciou a v prvom kole som ju ukončila. Lenže Veronika sa bojí ísť so mnou MMA, čo nechápem, keďže je to vychádzajúca MMA hviezda. Takže ideme to, kde je Veronika doma.“ 

Súboj Dostalová vs Zajícová bude súčasťou galavečera COTS 6, na ktorom okrem tohto zápasu uvidíme aj súboj Kotlár vs Ďatel či zápas bez rukavíc medzi Ickom a Lboyom.