Aj on? Bývalý zápasník Oktagonu priznáva jednania s COTS, ktoré mu ponúklo zaujímavý zápas.

Organizácia Clash of the Stars na svojich galavečeroch okrem internetových či televíznych celebrít už privítala aj niekoľko profesionálnych zápasníkov, ktorí sa do organizácie prišli v prvom rade zviditeľniť a získať honorár, na aký by si zrejme neprišli v žiadnej profesionálnej tuzemskej organizácií.

Medzi nich patria častokrát aj zápasníci, ktorí pri vzniku organizácie promotéra Tomáša Le syho myšlienku takýchto zápasov silno kritizovali a sami otvorene priznávajú, že by sa účasti na jednom z galavečerov v súčasnosti nebránili.

Hošek vs Cverna v Clashi

Najnovšie priznal jednania s COTS aj bývalý zápasník Oktagonu, RFA a súčasný bojovník poľskej KSW David Hošek. „Ja som navrhoval Le symu, že pôjdem s Cvernom. A on vravel, že s ním pôjdem v tej malej klietke, v klietke strachu ale to už je staré.“ Prezradil v podcaste kavárna zápasník RPG gymu.

Hošek sa mal najbližšie predstaviť na galavečery KSW v Liberci, jeho súpera Poliaka Dudeka však organizátori dosadili do hlavného predzápasu celého večera proti domácemu Dominikovi Humburgerovi. Jeho zápas sa tak presúva na KSW 92, kde preňho organizácia prichystá nového súpera.

Zaujímal by vás súboj Hošek vs Cverna v klietke strachu Clash of the Stars?