Známi český reper a zápasník: Do Clash of the Stars nikdy nepôjdem!

Clash of the Stars a boxérské FNC sú organizácie, ktoré dávajú na svojich galavečeroch veľký priestor hviezdam z oblasti hudobného priemyslu. Významné zastúpenie v tejto kategórii majú najmä reperi, ktorí sa aj s prihliadnutím k svojej tvorbe a sebaprezentácii snažia ukázať, že ich drsné vystupovanie nie len len póza a dokážu ho podložiť aj kvalitným športovým výkonom v chlapskom meraní síl.

Ben Cristovao o COTS

Nie všetci sa však chcú na takýchto podujatiach prezentovať , a to aj napriek faktu, že prípadná účasť napríklad na jednom z galavečerov COTS by im mohla okrem veľkej pozornosti priniesť aj zaujímavý honorár. Jedným z nich je aj český rapper/spevák s africkými koreňmi Ben Cristovao. Ten sa o svojej možnej účasti na jednom z turnajov COTS rozhovoril v podcaste u Lea Brichtu.

„Nikdy v živote nepôjdem do Clash of the Stars a podobných vecí. Buď budem majster sveta v brazilskom jiu jitsu, alebo sa proste doučím postoj a dám si niekde amatérsky zápas podľa toho, ako to má byť v rámci organizácii, ktoré to robia s nejakými  fightermi. Nebudem to robiť preto, aby som nahnal ľudí do nejakej haly a ukázal by som im, ako to neviem.“ Konštatoval bývalý superstarista, ktorý je mimo iné veľmi úspešný v brazilskom jiu jitsu, v ktorom získal aj niekoľko medzinárodných úspechov.