Ďalší účastníci Survivoru miera do RED FACE. Čo vraví Novotný?

Organizácia RED FACE aj napriek nie úplne podarenému prvému galavečeru neskladá zbrane a podpisuje ďalšie známe tváre.

Prvý galavečer organizácie, ktorá sa mala pôvodne zaoberať zápasmi vo fackovaní sa odohral 24.6. no ako úspešný ho označiť  nemôžeme.

Zmeny na karte či problémy so zápasníkmi, ktorí si svoju účasť na turnaji na poslednú chvíľu rozmysleli, spôsobili značne rozpaky v rámci celej bojovej scény.

Názor promotéra Oktagonu

Svoj názor k prvému galavečeru RED FACE vyjadril vo svojom vysielaní aj majiteľ Oktagonu Ondřej Novotný.

„Myslím, že sme narazili na nové dno a to od A až do Z. Ten pocit hanby, že sa niečo takéto deje a že sa na to máš aspoň jedným okom pozrieť aby si si urobil predstavu je až neuveriteľné. Takže asi toľko.“

RED FACE však aj napriek veľkej kritike neskladá zbrane a tentokrát je odhodlaná fanúšikom priniesť kvalitnú show.

Nové mená

Snahe organizácie o získanie pozornosti napovedá aj niekoľko nových podpisov, medzi ktorými nájdeme účastníkov reality show Survivor Československo Žanetu Skružnú a Kristiána Kundratu či bývalú farmárku Dagmaru Key. 

V neposlednom rade sa podľa informácií webu Topfight.cz schyľuje k podpisu Diega Kotlára, ktorý sa pred časom predstavil na galavečery Clash of the Stars.

Galavečer RED FACE 2 by sa mal odohral 9.9. UNYP aréne v Prahe a okrem iných by sa na ňom mali predstaviť aj mená ako Patrik Jevický či Lukáš Konečný.

Dáte ešte RED FACE šancu na reparát?