Šampión M1, veterán UFC, aj Bellatoru. O titul RFA zabojujú známe mená svetovej scény.

RFA chystá pred tradičnou letnou prestávkou posledný turnaj, ktorý má byť akousi rozcvičkou pred veľkým galavečerom v spolupráci s českou organizáciou IAF. Ten sa má uskutočniť v septembri v jednej z pražských hal, kam už teraz promotéri avizujú, to najlepšie čo ich organizácie dokážu ponúknuť. 

Tak ako hlavný turnaj v Prahe, ponúkne aj ten v Nových Zámkoch niekoľko zaujímavých duelov , medzi ktoré bezpochyby patria už oznámený titulový zápas. Kto zabojuje o pás RFA?

Butenko vs Chope

O špeciálny spoločný titul RFA a IAF zabojuje už o týždeň v Nových Zámkoch Ukrajinec Alex Butenko. Šampión EUROGOLD pyramídy a bývalý šampión prestížnej ruskej organizácie M1 doteraz v RFA zničil všetko, čo mu stálo v ceste, teraz ho však čaká súper, akému od začiatku svojho pôsobenia v slovenskej organizácií ešte nečelil. Ak sledujete sociálne siete RFA a IAF viete, že sa jedná o Američana Willa Chope. Zápasník s prezývkou „kill“ má v profesionálnej kariére na konte už 63 zápasov a mimo iných sa v klietke stretol aj so súčasným držiteľom BMF opasku Maxom Hollowayom. Teraz zaboduje o spoločný titul RFA a IAF s Butenko, ktorý je čo sa týka počtu zápasov ešte skúsenejší ako jeho súper.

Mezhidov vs Brichta

Na septembrovom turnaji RFA a IAF zatiaľ nie je oficiálny žiaden zápas. Promotér Boris Marhanský však v rozhovore pre kaočko prezradil, ktorí dvaja bojovníci zabojujú na tomto galavečery o titul v MMA. Som veľmi rád, že nám Leo potvrdil, že bude zápasiť s Arbim Mezhidovom o pás šampióna v MMA. Bude to obrovský zápas, ktorý plánujeme na veľký septembrový turnaj v Prahe,“ odhalil plány boss RFA, ktorý si veľmi pochvaľuje spoluprácu s organizáciou IAF, s ktorou má RFA spoločné plány aj do budúcna.