Škoda. Fanúšikovia Clash of the Stars prišli o mega fight, ktorý chceli všetci vidieť.

Česká organizácia Clash of the Stars, ktorá sa špecializuje na bizarné súboje celebrít sa po dlhšej odmlke opäť prihlásila o pozornosť úvodnou tlačovou konferenciou pred turnajom v Ostrave. Už tradične bola tlačovka Clashu plná divokých incidentov, ktoré sa odohrali medzi jednotlivými bojovníkmi.

Hlavné ťaháky

Na karte Clash of the Stars 8 sa uskutoční niekoľko zaujímavých duelov, ktoré sľubujú zážitok nie len po zábavnej, ale aj po športovej stránke. Medzi takéto duely patrí určite aj súboj o pás šampióna strednej vázy medzi úradujúcim držiteľom opasku  Tomášom Križanom a šampiónom poloťažkej váhy Filipom Grznárom.

Druhý zápas pod Clash of the Stars čaká na domácej pôde v Ostrave Václava Mikuláška alias Babu Jagu. Ten si zmeria sily s účastníkom reality show love island a amatérskym boxerom Sandrom Jandejsekom. Na karte sa predstaví aj jedno z najznámejších mien organizácie bývalý kulturista Karlos Benda, ktorého čaká v 5 zápase pod hlavičkou Clashu internetový tvorca Taxi kár.

Benda vs Růžička

Pôvodným súperom už v podstate veterána českej organizácie mal byť kontroverzný Tadeáš Růžička, z neznámych dôvodov, ktoré mali byť podľa Bendu na strane jeho súpera však tento duel nakoniec stroskotal.

„Keď som povedal, že čáve nie, tak sa riešil mawar. Mawar bol prakticky 3 týždne potvrdený, ako od chalanov z clashu, tak odo mňa. Všetci sme to odsúhlasili a nevyšlo to, len kvôli mawarovi. Ja ten dôvod viem, ale samozrejme ho tu nebudem vravieť. To len pre tých, čo vravia, že sa bojím tuto Číňana, alebo Pupara, alebo ja neviem koho,“ konštatoval Benda na tlačovej konferencií, kde sa naňho opäť valila jedna výzva za druhou.

Zápas s Růžičkom, o ktorom sa už istý čas špekuluje by však bol pre fanúšikov Clashu zrejme o poznanie väčším lákadlo, ako duel Bendu s menej známym českým influencerom. No kto vie, možno sa ho ešte niekedy dočkáme.