Veľké novinky v SFG. Známe mená podpísali zmluvy s Oktagonom a RFA.

Známe mená trnavského Spartakus fight gymu podpísali nové zmluvy s poprednými domácimi organizáciami. Jeden si predlžil pôsobenie v Oktagone, druhý smeruje za novou výzvou ku konkurencií.

Karol Ryšavý pokračuje v Oktagone

5 muž rebríčka pérovej váhy Karol Ryšavý spečatil svoju budúcnosť s Oktagonom, v ktorom podpísali dlhodobý kontrakt. Ryšavý, ktorý je so 14 zápasmi v Oktagone už v podstate veteránom organizácie podpísal zo svojim doterajším zamestnávateľom zmluvu na 6 zápasov, čo urobil aj napriek tomu, že sa o jeho služby zaujímali aj iné organizácie.

Zuzák sa sťahuje do RFA

Svoje doterajšie pôsobisko mení Ryšavého tímový kolega Branislav Zuzák, ktorý sa po 4 zápasoch v MMA na teraz lúči s Oktagonom a sťahuje sa do RFA. Vitaj v RFA. Určite pre nás ďalšia veľká posila.“ Konštatoval na margo zuzákovho prestupu majiteľ a promotér RFA Boris Marhanský.

Oboch mužov teda čakajú boje na iných frontoch. Kým Ryšavý sa bude snažiť upevniť svoju pozíciu v Oktagone a prepracovať sa k titulu, Zuzák sa bude snažiť po dlhšej prestávke nadviazať na posledné 3 víťazstvá v novej orgabnizácií.