„Ste mi u prdele, za tie sračky čo píšete.“ Na ktoré médium má ťažké srdce Tadeáš Růžička?

Tadeáš Růžička zažil v poslednom období kariérny vrchol a zrejme aj najväčší pád v očiach celej bojovej scény.

Front hero to zero

Po víťazstve pred zaplnenou halou na Clash of the Stars, kde mal masívnu podporu domácich fanúšikov prišiel veľký pád.

Video, na ktorom zápasník RFA udiera neznámeho muža do tváre obletelo snáď všetky médiá zaoberajúce sa bojovými športami a celú záležitosť museli prešetrovať dokonca aj orgány činné v trestnom konaní.

Práve k médiám sa na poslednej tlačovej konferencii RFA a IAF vyjadril sám Růžička, pri čom na mušku si zobral najmä CNN Prima news.

„Ste mi úplne u prdele, neriešim čo všade kde píšete, čo si o mne myslíte. Ja si žijem svoj život, presne tak jak som ho žiť chcel.

Mám tu odkaz pre CNN Prima news za tie všetky sračky, čo ste o mne písali si beriem titul, pôjdem do sveta a preberám územie.“

Reagoval „Mawar“ Růžička, ktorého uvidíme bojovať o pás šampióna 11.11. v pražskej UNYP aréne. Jeho súperom v zápase podľa pravidiel RF vo váhe do 70 kilogramov bude talentovaný slovenský zápasník Jakob Mikula.

Celkovo uvidíme na karte 12 zápasov, mix MMA a zápasov podľa pravidiel RF, v ktorých sa predstavia najväčšie hviezdy oboch organizácií, vrátane legendy domácej scény „Monstra“ Knížeho, jeho zverenca Dominika Humburgera či rozbehnutého šampióna IAF Stevena Krta.

Lístky na galavečer sú dostupné v sieti Ticketportal.sk