Růžička pokračuje v trash talku a poukazuje na nízku kvalitu súperov vyzývateľa Mikulu.

Tadeáš „Mawar“ Růžička prežíva v súčasnosti veľmi hektické obdobie, počas ktorého putá väčšiu pozornosť jeho súkromný život, ako pôsobenie v klietke.

Růžička vs Mikula

Po dlhšej prestávke sa však
opäť predstaví v klietke RFA, kde ho v súboji o titul podľa pravidiel RF vyzve Slovák Jacoba Mikula.

Růžička je presvedčený o veľkom kvalitatívnom rozdiele medzi ním a zápasníkom bratislavského OFA gymu, o čom svedčia aj jeho vyjadrenia.

Mikulu mám rád, je to dobrý chlapec, ale bohužiaľ proti svetovej triede to bude mať ťažké. Aj ten Nuska mu robil problémy, padá tam veľa úderov a jeho nemajú žiadnu razanciu. V malých rukaviciach to musí padať.“

Mladý Slovák Mikula sa pod RFA ukazuje vo výbornom svetle, no pravdou je vo svojej kariére ešte nečelil súperovi takého kalibru ako je práve Růžička.

Beriem to ako o triedu nižšie. Nechcem chalanov nejako podceňovať, ale zápasil som s úplne inými borcami. So mnou ísť do prestrelky nemôže, to je zrážka s kamiónom.“ Doplnil na adresu Mikulových súperov 26 ročný zápasník Spejbl gymu.

RFA x IAF

Titulový zápas Růžička vs Mikula bude súčasťou zápasovej karty RFA X IAF, ktorá nás čaká 11.11 v pražskej UNYP aréne.

Okrem tohto súboja uvidíme na karte ďalšie 3 titulové zápasy, vrátane súboja Kníže vs Krt o špeciálny pás oboch organizácií.

Lístky na galavečer sú stále dostupné v sieti Ticketportal a ppv si môžete si môžeme neskôr zaobstarať na realsport.tv