„Budem teraz dlho preč.“ Kotlár po prehre na COTS naznačuje ďalší veľký problém.

Jaroslav Kotlár alias Kotlár Security má po prehre na Clash of the Stars ďalší problém. O čo môže ísť?

Hlavný predzápas včerajšieho programu Clash of the Stars 6 obstarali nenávidení rivali Mareka „Ďatel“ Valášek a Jaroslav Kotlár.

V súboji podľa pravidiel MMA, ktorý mal pôvodne prebiehať bez rukavíc zvíťazil už v prvom kole „Ďatel“ a pripravil tak Kotlárovi 2 prehru v organizácii

„Budem dlho preč“

V pozápasovom rozhovore s Willym Caom sa Kotlár Security rozpovedal o probléme, ktorý je zdá sa väčší ako prehra v MMA zápase.

„Bolo to dosť za hranou, to čo sa stalo ale mám teraz pred sebou dôležitejšie veci. Čaká ma proste niečo zle, nejaká cesta. Budem teraz dlho preč a chcem aby ste všetci vedeli, že vás mám rád a majte sa Ahoj. „Konštatoval jeden z najznámejších zápasníkov Clash of the Stars.

Nie je jasné, čo týmto vyjadrením autor hitu La Cosa Nostra naznačoval, no podľa jeho slov sa zrejme jedná o niečo vážne.

Jednou z možných teórií sú problémy so zákonom, ktoré by mohol Kotlár mať z dôvodu neplatenia alimentov, čo naznačoval na jednej z tlačových konferencii aj jeho súper Ďatel.

Ten naňho pri spoločnom B4THECLASH vytiahol aj údajne užívanie drog, čo by sa takisto mohlo súvisieť s jeho dlhšou odmlkou. Ani jedna z týchto teórií sa však nemusí zakladať na pravde.

Viac informácií sa zrejme dozvieme v nasledujúcom období, no v prípade že sa Kotlár stiahne zo sociálnych sietí bude to určite veľká strata nie len pre fanúšikov Clash of the Stars aj samotnú organizáciu.