„Urobil nám zlé meno.“ Attila Végh vysvetľuje, ako je to momentálne s kauzou Borároš vs FABRIQ MMA.

Aféra okolo manipulácie zápasu Gábora Borároša na FABRIQ MMA bola ešte pred časom jednou z najhorúcejších tém na bojovej scéne.

Celá kauza však v poslednom období utichla a zdá sa, že žiadny legislatívny postih prvého šampióna Oktagon výzvy nečaká.

Na bode mrazu je však momentálne jeho športová kariéra, keďže z významných organizácií na bojovej scéne nie je žiadna ochotná postaviť rodáka z Trhovej Hradskej do zápasu na jednom zo svojich galavečerov.

K situácii okolo kauzy na FABRIQ MMA sa v podcaste u Oskiho Baramiho vyjadril aj spolumajiteľ organizácie Attila Végh.

„Ten samotný zápas vyzeral ako vyzeral, Gáborovi dal zákaz aj Oktagon, kým sa to nedorieši s políciou. Zápas vyzeral veľmi podozrivo, vyzeral tak, že by ho zabil v prvom kole. On ale vysvetlil tú svoju pozíciu a to, čo sa tam stalo tak, že on si to chcel užiť ten zápas, vedel že ho vyhrá a chcel tam byť viac jak jedno kolo.

On mal nejaký papier od policajtov, že vôbec to nerieši nič a my mu určite nedáme zápas, kým Oktagon nedá zelenú. Oktagon má najväčšie slovo a keď Oktagon povie, že je ok a dá mu zápas, tak môže zápasiť aj u nás.

Urobil nám zlé meno aj sebe zlé meno, aj keď on nám hovorí, že to neurobil.“Konštatoval Attila Végh, ktorý zdá sa nad svojím zverencom a kamarátom ešte stále nezlomil palicu, momentálne však čaká, ako sa k  rozhodnutiu orgánov činných v trestnom konaní postaví samotný Oktagon.