Prečo Růžičkovi zachutilo pôsobenie v Clash of the Stars? Tu je niekoľko dôvodov.

Tadeáš Růžička zvíťazil pri svojej premiére na galavečery Clash of the Stars nad nenávideným menovcom Tadeášom Veselým v druhom kole na TKO.

O niekoľko týždňov neskôr prichádza Růžička s ďalšou výzvou smerovanou k amatérskemu zápasníkovi COTS Karlosovi Bendovi, s ktorým by sa chcel stretnúť na jednom z nasledujúcich turnajov.

Zdá sa teda, že „Mawarovi“ pôsobenie v organizácii bývalého rivala Tomáša Le syho zachutilo natoľko, že sa v ňom chystá aj naďalej pokračovať.

Poďme sa pozrieť na pár dôvodov, prečo sa bývalý hater Clash of the Stars a jeden z najlepších postojárov na bojovej scéne cíti v organizácii tak komfortne.

1.Honorár

Prvý a celkom logický dôvod pôsobenia Růžičku v COTS asi nikoho neprekvapí.
Organizácia má za sebou už 5 galavečerov a sledovanosť jej eventov stále rastie.
Tomu odpovedajú aj odmeny pre zápasníkov, ktorí si podľa slov promotéra Le syho prídu v niektorých prípadoch až na státisíce českých korún.

V podobných cifrách sa zrejme pohybovala aj výplata Růžičku v zápase s „Gangstaboyom Veselým“.

2.Pozornosť

Růžička zápasil počas svojej kariéry v najväčších organizáciách domácej scény a hoci sa napríklad v rámci projektu Oktagon Underground dostal do povedomia veľkého počtu fanúšikov, s pozornosťou okolo posledného eventu COTS sa to nedá porovnať.

Sám zápasník sa domnieva, že aj bezohladu na súperov je jeho pôsobenie v organizácii prospešné, keďže okrem odmeny za zápas získa vďaka svojej popularite aj ďalších silných sponzorov.

3.Veľa peňazí za málo muziky

V úvode tohto bodu je nutné podotknúť, že Růžička nikdy nepatril medzi zápasníkov, ktorí si súperov vyberajú a hľadajú ľahšie cesty pre budovanie svojho rekordu.

Tak či onak si určite aj on sám uvedomuje, že je rozdiel zápasiť proti zápasníkom svetových kvalít a „hviezdam“ COTS, za ktoré vo výsledku obdrží dvojnásobný honorár.

4.Je uznávaný

Clash of the Stars je organizáciou, ktorá je založená na bizarnosti a šialenosti účastníkov jednotlivých galavečerov, pri čom športová stránka jednotlivých eventov ide v tomto smere poväčšinou úplne bokom.

Práve to je jeden z dôvodov, kvôli ktorému je Růžička ako profesionálny športovec na tej najvyššej úrovni v organizácii tak uznávaný.

Prináša totiž niečo, čo „zápasníci“ ako Max Green, Tadeáš Veselý či Diego Kotlár nedokážu ponúknuť, teda kvalitní športový výkon.