Ďalší darček pre fanušikov. Oktagon chystá na Štvanici novinku.

Ikonický turnaj Oktagonu na pražskej Štvanici čaká derniéra!

Po 5 galavečeroch na tomto mieste, oznámilo vedenie Oktagonu pre mnohých prekvapivé rozhodnutie. Prvýkrát a zároveň naposledy uvidíme na Štvanici dva turnaje  v priebehu dvoch dní. Veľkolepá akcia bude zároveň rozlúčkou za úspešným pôsobením organizácie v tomto legendárnom športovom stánku.

Najkrajší turnaj roku sa teší už od svojho vzniku veľkej popularite u fanušikov, ktorí si  koncept a atmosféru galavečera pod holým nebol pochvaľujú. Podobne to vnímajú aj samotní zápasníci, medzi ktorými je o štart na tomto turnaji veľký záujem.

Práve z dôvodu veľkého záujmu zo strany fanušikov a zápasníkov sa organizácia rozhodla pre veľkolepú rozlúčku so Štvanicou. Turnaj pod holým nebom sa tentokrát odohrá v piatok aj v sobotu. S prihliadnutím k náročnosti usporiadania takejto akcie teda budú organizátori vo viacerých smeroch nutení improvizovať.

Bonus pre fanušikov

Novinkou bude v tomto smere aj váženie zápasníkov, ku ktorému sa vo svojom tradičnom vysielaní MMA letem světem vyjadril aj promotér a majiteľ Oktagonu  Ondřej Novotný.

„Dúfam, že to môžem povedať. Ako ďalší darček tým piatkovým návštevníkom chceme aby váženie na sobotný turnaj, to oficiálne, bolo súčasťou piatkového turnaja.“ Vysvetlil Novotný, pre ktorého bude podľa jeho slov posledný turnaj na Štvanici akousi skúškou, ktorá naznačí dalšie smerovanie organizácie, ktorá by sa svojou show chcela v budúcnosti dostať aj na futbalové štadióny.

Podarí sa Oktagonu niekedy vypredať futbalový štadión?