Růžička proti ďalšiemu amatérovi? „Mawar“ si zobral na mušku ďalšiu hviezdu COTS.

Tadeáš Růžička zvíťazil pri svojej premiére v organizácii Clash of the Stars nad nenávidený menovcom Tadeášom Veselým po zranení súpera na TKO.

Zdá sa však, že „Gangstaboy“ nie je spomedzi zápasníkov Clash of the Stars jediný, koho má Růžička na svojom hate liste.

Růžička vs Benda?

Populárny „Mawar„, ktorý si podľa vlastných slov prišiel v COTS na jeden z najväčších honorárov v doterajšej kariére v rámci svojho živého vysielania vyslovil názor na ďalšieho amatérskeho zápasníka tejto organizácie Karlosa Bendu, ktorého častoval niekoľkými nevyberavými výrazmi.

Reakcia Benda na seba nenechala dlho čakať a po výmene niekoľkých odkazov sa jeden z najlepších českých postojárov rozhodol vyzvať bývalého kulturistu na zápas v Clash of the Stars.

Ten s výzvou ústne súhlasil a podľa jeho slov je teraz už len na organizácií či sa súboj medzi ním a Růžičkom pokúsi doručiť.

Uvidíme ako táto výmena názorov dopadne. Podľa názoru väčšiny fanúšikov by sa však Růžička mal sústrediť skôr na kariéru profesionálneho športovca ako na súboje s amatérskymi zápasníkmi.