Pamätný duel Gábora, prvá titulová obhajoba Kozmu či legendárny pán prekladateľ – Čo priniesol OKTAGON do Ostravy?

Spojenie Oktagonu a Ostravy, pre ktorú samotná organizácia často používa pomenovanie najtvrdšie mesto republiky, je veľmi časté a známe. Oktagon nám v Ostrave priniesol skvelé turnaje, legendárne zápasy i hlášky, ktoré sa tu už udomácnili.

 

OKTAGON 5 – turnaj, ktorý začal cestu v Ostrave

Dátum: 17.03.2018

Miesto: RT Torax Aréna

Počet zápasov: 11

Hlavný zápas Lajoša Kleina s Matějom Kuzníkom, stret vtedajšej veľkej hviezdy Gábora Borárosa s Poliakom Radziszewskim či debut „Melouna“ Petráška, na tejto karte začal svoju cestu k titulu doposiaľ jediný šampión weltru Oktagonu David Kozma, keď v prvom kole ukončil Lewona a výkon Michala Martínka, vďaka ktorému si vyslúžil titulovú šancu. Debut a vznik dnes už legendárneho spojenia – Najtvrdšie mesto republiky. Toto všetko priniesol debut v Ostrave.

 

OKTAGON 11 – Turnaj, ktorý zbúral Ostravar Arénu

Dátum: 16.03.2019

Miesto: Ostravar Aréna

Počet zápasov: 12

Prvá titulová obhajoba ružového pantera Davida Kozmu proti Pirátovi v krásnej 5 kolovej bitke, debut Karlosa Vémolu v organizácii, fantastické prekvapenie Milana Ďatelinku, ktorý zvalcoval Broža či odveta Kimballa s Petráškom. Ďalší fantastický turnaj, ktorý sa zapísal divákom do pamäte.

 

3-ROČNÁ PRESTÁVKA ALEBO OBROVSKÁ SMOLA

Ďalším turnajom v Ostravar Aréne mal byt OKTAGON 16, ktorý bol vypredaný… Zrušila ho pandémia koronavírusu a tak bol turnaj presunutý. OKTAGON 17, rovnaký scenár. OKTAGON 24 sľuboval veľký návrat do Ostravy s Kozmom v hlavnej úlohe, padlo to… OKTAGON 29 a už konečne návrát, ktorý taktiež nevyšiel. Konečne sa to podarilo až tento rok…

 

OKTAGON 32 – veľký návrat a legendárna tlačovka

Dátum: 09.04.2022

Miesto: Ostravar Aréna

Počet zápasov: 11

Deň pred samotným turnajom sa konala tlačová konferencia OKTAGON TIME, na ktorej oznámili promotéry veľké plány a zápasy do konca roku. Mimo toho sme sa ale dočkali aj „svojského“ výkonu pána prekladateľa, ktorého Jonas Magard mierne schladil aj legendárnej hlášky Kníííížeeeee, ktorou jeden z fanúšikov chcel podporiť aktéra turnaja.

Následný turnaj stál za to. Skvelá 5 kolová odveta Kozmu s Knížem, vyhrotený stret Mikulášek vs Meliš, fantastický výkon Jungwirtha či dominantná výhra Kimballa. Návrat do Ostravy sa tak podaril vo veľkom štýle.

 

OKTAGON 37 + OKTAGON TIME

Tento turnaj nás čaká už o 2 týždne, deň pred ním sa však zase uskutoční veľkolepá tlačovka OKTAGON TIME, ktorá prinesie veľké plány či staredowny. Prvý turnaj v histórie organizácie s 2 právoplatnými titulovými zápasmi sľubuje veľkú podívanú, v hlavnom zápase s Davidom Kozmom, proti ktorému sa postaví brazílsky strelc Kaik Brito, v hlavnom predzápase sa o trón perovej váhy pobijú rozbehnutý Jakub Tichota a nabudený Mate Sanikidze. Tešiť sa môžeme i na Vlasta Čepa či zaujímavý ženský duel Dalisda vs Chochlíková.

 

Koho chcete vidieť vyhrať na Oktagone 37?