Nový MMA pár na scéne? Zajícová strávila festival s týmto slovenským zápasníkom.

Zajícová strávila večer po boku slovenského kolegu z RFA. Uvidíme na scéne nový MMA pár?

Zápasníčka/modelka

Zápasníčka RFA a semifinalistka MISS ČR Veronika Zajícová sa na bojovej scéne aj vzľadom k svojmu mladému veku nepohybuje dlho, no už teraz je jej meno známe tisíckam fanušikom.

Z časti je táto skutočnosť ovplyvnená aj faktom, že okrem zápasenia sa naplno venuje aj kariére modelky, čo jej podľa vlastných slov pomáha získavať nových sponzorov a zabezpečiť  si kvalitné podmienky do prípravy.

Zajícová a Toporcer?

V rámci akcie zápasníkov RFA na populárnom slovenskom festivale Hip Hop Žije sa Zajícová  vybrala na zlaté piesky, kde si spolu s ďalšími hviezdami organizácie užívala vystúpenia slovenských a českých interpretov. Na videách, ktoré počas večera  pridávala na svoje sociálne siete sa po jej boku najviac objavoval mladý slovenský talent Dominik Toporcer. Ten má v RFA zatiaľ 4 zápasy a 4 viťazstvá a je blízko zápasu o titul bantamovej váhy. V tomto smere je teda zatiaľ úspešnejší ako jeho kolegyňa, ktorá má v organizácií zatiaľ 2 zápasy a vyrovnané skóre 1:1.

Vzťah so zápasníkom by nebol pre Zajícovú žiadnou novinkou, kedže ešte pre štartom jej kariéry v RFA bola priateľkou tímového kolegu z JMFS gymu Adama Króla.