„Netreba nás preskakovať.“ Zápasník strednej váhy reaguje na zahraničného súpera pre Kincla.

Šampión Oktagonu v strednej váhe Patrik Kincl by sa mal podľa všetkého pri svojej dalšej obhajobe stretnúť s víťazom súboja Pirát vs Bryczek. Pôvodne sa špekulovalo o zápase so šampiónom weltrovej váhy Britom, ten však zamieril do „prípravky“ UFC. 

Kincl, ktorému sa konečne podarilo splniť dlhoročnú misiu a poraziť v odvete Karlosa Vémolu je vzhľadom k jeho postaveniu vo svetovom rebríčku v hladáčiky niekoľkých zahraničných organizácii.

Ďalší vyzývateľ

Na súboj s ním sa však stále stojí rad aj v Oktagone, kde by sa o slovo v rámci zápasu o titul strednej váhy rád prihlásil aj slovenský bijec Vlasto Čepo. Ten na svojom instagrame pri reakcií na otázku od fanušikov napísal:

„Patrik je najlepší v našej divízií, o tom niet pochýb ale zabúda, že v MMA môže každý poraziť každého. V jednom článku som sa dočítal, že by mu mohli doniesť aj zahraničného súpera o titul, lebo v Oktagone z TOP 5 middleweight není súper, čo môže byť tak ale aj nemusí. Netreba preskakovať aj nás mladých, hladných, môj názor.“

Odkázal Čepo, ktorého čaká v septembri dlho očakávaný a niekoľkokrát odložený duel s Matejom Peňázom. V prípade, že sa mu podarí zdolať aj túto náročnú prekážku s určitosťou sa priblíži zápasu o titul middleweight a kto vie, možno bude jeho súperom práve Kincl.