PML sa vracia! Bojovníci sa môžu prepracovať až do Thajska na najstarší svätostánok Muay thai.

Na Slovensko znova prichádza ten najlepší thajský box. Organizácia Professional Muaythai League sa vracia na scénu už 23.9. v Trenčíne.

PML späť v Trenčíne

Turnaj najlepšej thajboxérskej organizácie na Slovensku sa vracia na miesto, na ktorom počas posledného galavečera slávil veľký úspech a vypredanú halu. Už 23.9 v Trenčíne sa môžu fanušikovia PML tešiť na titulové zápasy aj prevratný projekt, aký v našich končinách nemá obobu.

Spojenie so svätostánkom Muay thai

Tentokrát spája PML svoje sily s podujatím RWS a najslávnejším  Muaythai štadiónom na svete Rajadamnern stadium. Na tomto štadióne sa konajú zápasy už od roku 1947 a iba nedávno na ňom dokázala zvíťaziť aj domáca hviezda Monika Chochlíková.

Na karte PML 7 sa teda budú konať súboje, ktorých víťazi dostanú príležitosť zápasiť práve na štadióne Rajadamnern.

„Myslím si, že vďaka tomuto bude motivácia zápasiť na podujatí PML pre každého zápasníka ešte väčšia. Takmer každý thaiboxer sníva o tom, že raz bude môcť zápasiť na tomto legendárnom štadióne. A vďaka tejto spolupráci PML a Rajadamnern sa im to môže splniť!“ Hovorí promotér PML Tomáš Tadlánek,  ktorý vníma túto spoluprácu ako unikátnu príležitosť.

„Pre mňa ako organizátora je toto jedna z najväčších spoluprác, aké na česko-slovenskej Muaythai scéne vznikli. Som nadšený, že sa nám podarilo dotiahnuť projekt Road to Rajadamnern na PML a na našu scénu, vďaka čomu naši thaiboxeri môžu dostať šancu bojovať na najslávnejšom a najstaršom štadióne thajského boxu, Rajadamner štadióne v Bangkoku.“ Doplnil.

Turnaj PML 7 sa ROAD TO RAJADAMNERN sa uskutoční 23.7. v mestskej športovej hale v Trenčíne, ktorá je v podstate domovským stánkom organizácie.

Tvrdé súboje, v ktorých pôjde naozaj oveľa sľubujú skvelé divadlo a jeden z najväčších zážitkov, akého mohli byť kedy fanušikovia Thajského boxu na Slovensku svedkami.

Viac informácií vrátane zápasovej karty zverejní organizácia PML na svojich sociálnych sieťach už čoskoro.