„Knockoutujem ho v prvom kole so 70 kilami.“ Růžička si brúsi zuby na ťažkotonážnika Clash of the Stars.

Po problémovom období plnom káuz hraničiacich so zákonom sa Tadeáš Růžička konečne vráti k tomu, čo mu ide najlepšie. Už 11.11 ho v pražskej UNYP aréne čaká na spoločnom turnaji RFA a IAF titulový zápas podľa pravidiel real fight s Jakobom Mikulom.

Růžička sa v klietke naposledy predstavil v organizácii Clash of the Stars, keď v zápase podľa upravených pravidiel porazil amatérskeho zápasníka Tadeáša Veselého.

Růžička vs Benda?

Zápasy s postavičkami sveta internetu „Mawarovi“ zdá sa zachutili, o čom vypovedá aj fakt, že sa pred časom riešil jeho možný súboj s bývalým kulturistom, dnes influencerom a amatérskym zápasníkom ťažkej váhy COTS Karlosom Bendom.

Na súboj Růžička vs Benda však nakoniec nedošlo. Ten zápas však zdá sa ešte stále je v plánoch kmeňového zápasníka RFA, ktorý si pod príspevkom COTS s Bendom neodpustil štipľavý komentár.

„Dajte ho so mnou. Knockoutujem ho v prvom kole kole so 70 kilami.“ Reagoval Ružička.

Karlosa Bendu čaká už túto sobotu súboj proti trom amatérskym zápasníkom, logicky teda momentálne nemá v hlave súboj s Růžičkom. V prípade, že príde od promotérov zaujímavá ponuka, zrejme by sa ani on sám tejto myšlienke nebránil.

Chceli by ste vidieť tento zápas?