RFA hlási veľkú stratu na turnaji v Prahe. O miesto v titulovom zápase sa však okamžite hlási náhrada.

Na spoločnom turnaji RFA a IAF, ktorý sa odohrá 11.11. v pražskej UNYP ARÉNE sme mali byť pôvodne svedkami 4 titulových zápasov. To sa zatiaľ nezmenilo, no minimálne v jednom prípade uvidíme inú skladbu zápasu, než tú, aká bola pôvodne v pláne.

Zranenie dočasného šampióna

Súboj o titul právoplatného šampióna strednej váhy medzi dočasným šampiónom Humburgerom a vyzývateľom Davidom Hošekom sa minimálne na túto chvíľu odkladá. Prvý menovaný sa totiž zranil a o opasok strednej váhy tak v novembri nezabojuje.

Hošek vs Červinský?

Náhradou za Humburgera by mohol byť mladý talent Viktor Červinský, ktorý si o možnosť zápasiť s Hošekom zažiadal na sociálnych sieťach.

Zdravím ťa Dávid, všimol som si že sa to zranil súper, takže ťa týmto vyzývam na zápas. Myslím si, že by to mohlo byť dobré divadlo pre všetkých. Zápas v 84 som už mal a minule som ho vyhral v prvom kole. Takže ťa vyzývam a prijmi to.“ Odkázal svojmu potencionálnemu súperovi Červinský.

Bývalý sparingpartner Zděnka Polívku má v profesionálnej na konte zatiaľ 3 zápasy a 3 víťazstva. Darilo sa mu aj v rámci amatérskej scény, kde sa stal majstrom republiky v MMA a skončil tretí na svetovom šampionáte.

Chceli by ste ho vidieť v zápase s Hošekom?