PML hlási ďalšiu veľkú posilu. Prichádza muž, ktorý poslal Brichtu do počítania.

Už 3.2. sa v Třinci uskutoční galavečer PML 8. Po prvýkrát uvidíme na turnaji organizácie, ktorej turnaje sú pravidelne vypredané, nie len zápasy v postoji, ale aj v MMA.

Vít Vokoun na PML 8!

PML na svojich sociálnych sieťach postupne ohlásilo všetkých zápasníkov, ktorý sa na severe Čiech začiatkom februára predstavia. Niekoľko dní pred turnajom však organizácia hlási ďalšiu veľkú posilu postojárskej časti zápasovej karty. Tou je český zápasník Vít Vokoun, ktoré skóre číta 17 zápasov a 11 víťazstiev.  Vokoun je komplexným zápasníkom, ktorý má okrem kickboxu na konte zápasy aj v thajskom boxe a boxe. Na domácej scéne si ho fanúšikovia môžu pamätať najmä so zápasu s Brichtom na galavečery RFA 8 v Budapešti. Proti favorizovanému Brichtovi, ktorý sa v súčasnosti chystá na svoj titulový zápas v KSW predviedol Vokoun skvelý výkon a svojho súpera poslal dokonca do 2 kát počítania. Vokoun nahradí v pyramíde PML zraneného Mikovčáka a bude mať šancu získať titul šampióna PML vo váhe do 75 kilogramov.

Skvelé mená aj v MMA

Okrem atraktívnych zápasov v postoji nás na PML čaká aj niekoľko súbojov v MMA. V tejto časti programu sa môžeme tešiť napríklad na bývalých titulových vyzývateľov Oktagonu Vojta Barboríka a Filipa Macka. Atraktívne predstavenie môžeme očakávať aj od súboja Giovanniho Mellila s Adamom Horváthom a v neposlednom rade aj od talentovanej slovenskej zápasníčky Veroniky Smolkovej.

Lístky na galavečer PML 8 sú dostupné v sieti Ticketportal.sk a ppv na platforme oktagon.tv