Od víťazstva na Oktagone ju delilo pár sekúnd, teraz ju čaká nová výzva. Slovenská teenagerka sa predstaví na PML 8.

Talentovaná slovenská zápasníčka Veronika Smolková sa po smolnej prehre na Oktagone vracia späť do klietky. Svoj nezdar sa bude snažiť odčiniť v novom pôsobisku. 

Od víťazstva ju delilo niekoľko sekúnd

Vychádzajúca hviezda ženského MMA Veronika Smolková sa naposledy predstavila v klietke na podujatí Oktagon 47 v Bratislave, kde čelila Angličanke Megan Morris. V zápase Smolková väčšinu času dominovala a viackrát bola dokonca blízko ukončeniu svojej súperky. Tá sa však v zápase udržala a Smolkovú ukončila v 3 kole na submission.

Nová výzva na PML

Veľké sklamanie z posledného súboja bude môcť Smolková hodiť za hlavu už začiatkom Februára v Třinci, kde ju čaká zápas pod organizáciou PML. Na prvom podujatí PML, na ktorom sa uskutoční mix súbojov v postoji a MMA sa zverenkyňa Draculu Moravčíka postaví Bulharke Insav Alavia. Alavia je komplexná zápasníčka no jej doménou je predovšetkým grappling, v ktorom sa jej darí aj na prestížnych podujatiach.

Duel Smolková vs Alavia bude otvárať hlavnú kartu na PML 8 3.2. v Třinci, kde nás čaká celkovo 13 zápasov, vrátane vyvrcholenia pyramídy GRAND PRIX či duelov bývalých titulových vyzývateľov Oktagonu Vojta Barboríka a Filipa Macka. 

Lístky na galavečer sú dostupné v sieti Předprodej.cz a ppv na platforme Oktagon.tv