Od nežiadúceho občana Európy až po titulového vyzývateľa RFA. Kto je Nenad Avramović?

O historický prvý MMA titul RFA zabojuje v Bratislave Nenad Avramović. Srbský rodák dokázal v úlohe outsidera na svojej ceste za titulovým zápasom RFA zdolať už dve elitné mená domácej scény. O svoj zatiaľ najcennejší zárez sa bude snažiť na turnaji v Bratislave, kde ho však čaká náročná úloha.

Divoká minulosť

Sympaťák z Balkánu má naozaj pestrú minulosť, počas ktorej sa venoval rôznym pohybovým aktivitám vrátane breakdancu.

Zaujímavosťou z jeho divokej minulosti je aj fakt, že mal na istý čas zákaz vstupu do Európy. K tejto téme sa však za iných okolností výrečný a otvorený zápasník nechce vyjadrovať.

Veľká príležitosť

Srbský samuraj, ktorý do RFA vletel ako hurikán má pred sebou jeden z najdôležitejších zápasov kariéry a druhý titulový zápas, pri čom vo svojom prvom sa mu podarilo súpera ukončiť pred limitom.

O podobný výsledok sa bude snažiť aj na RFA 11 v Bratislave, kde ho však čaká vychádzajúca hviezda organizácie a neporazená jednotka strednej váhy RFA.

Príprava vrcholí

Podobne ako v prípade Humburgera aj u jeho srbského oponenta vrcholí príprava na titulový zápas, ktorej súčasťou je aj náročné zhadzovanie váh

Obaja zápasníci sú ale skúsení profesionáli a okrem skvelého zápasu fanúšikom avizujú aj presne splnenie váhového limitu

Súboj štýlov

Hlavný zápas RFA 11 prinesie fanúšikom stret dvoch štýlov. Na jednej strane mladý dravec, ktorý sa snaží zápasy ukončovať najmä v postoji, a na strane druhej skúsený zápasník, ktorého doménou je wrestling a kontrola na zemi.

Kto si presadí svoj štýl sa dozvieme už o pár dní v Bratislave, kde sa okrem tohto účastníkov hlavného zápasu predstaví aj Mr.Comeback Milan Ďatelinka, mladý talent Toporcer či úspechmi ovenčený thajboxer Benko.

Celý turnaj môžete sledovať aj cez ppv na realsport.tv.