Návrat šampióna Siváka. Miláčik domáceho publika v súboji o kráľa ťažkej váhy. Čo nás čaká 2 decembra na RFA v Košiciach?

Jedno hviezdne meno vedľa druhého: Košický turnaj ponúkne mix MMA a postoja.

Miláčik domáceho publika v titulovom zápase

Najúspešnejší slovenský kickboxer Tomáš Možný sa nedávno vydal na dráhu MMA a proti dvojici poľských súperov predviedol výkony, ktoré sa zapísali do sŕdc fanúšikov veľkými písmenami.

Kým v prvom prípade za burácania domácich tribún ukončil bývalého titulového vyzývateľa Oktagonu Kamila Mindu, pri debute na turnaji poľskej KSW podľahol na body hviezdnemu poliakovi Wrzosekovi, aj keď bol v treťom kole blízko veľkému obrat.

Teraz ho na domácej pôde v Košiciach čaká neporazený Maďar Lajoš Papp, ktorý je jedným z najtalentovanejších MMA zápasníkov vo svojej krajine.

Možný bude mať v náročnom titulovom zápase na svojej strane domáce publikum, ktoré ho hnalo za víťazstvom aj pri poslednej zastávke organizácie v metropole východného Slovenska.

Návrat šampióna Siváka

Václav Sivák tentokrát o titul zápasiť nebude, jeho účasť na karte však tradične vzbudzuje veľkú pozornosť. Český supertalent prichádza do Košíc potvrdiť status najlepšieho českého postojára a pripísať si ďalšie veľké víťazstvo.

V prípade, že sa mu podarí zvíťaziť a rolu favorita naplní v Prahe aj rival Tadeáš Růžička, môžeme sa čoskoro dočkať súboja šampiónov, ktorý si praje vidieť snáď každý fanúšik na domácej scéne.

Mix MMA a postoja

Hviezdne obsadenie RFA 14 doplnia aj známe mená MMA scény ako Milan Ďatelinka, či Jozef Wittner.

Okrem toho nás čaká vyhrotená odveta dvoch špičkových postojárov, technickejšieho Matěja Kozubovského a agresívneho Sebastiána Fapša.

Turnaj RFA 14 sa v košickej Steel aréne uskutoční 2 decembra. Vstupenky na galavečer sú dostupné v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal.sk.