Známy rapper, účastník reality show, či šampión organizácie. Na koho si v COTS brúsi zuby Mikulášek?

Po 4 rokoch a 10 zápasoch sa Václav Mikulášek sťahuje z Oktagonu. Posledné nie príliš vydarené výkony v klietke a kauzy mimo nej presvedčili promotérov najväčšej Česko slovenskej organizácie aby s ročným rodákom z Bohumína ukončili spoluprácu.

Z Oktagonu do Clash of the Stars

K rozhodnutiu svojho bývalého zamestnávateľa sa Mikulášek postavil čelom a sám priznal, že jeho správanie mimo v klietky nebolo v poslednom období ideálne.

Milovaný a zároveň nenávidený „Baba Jaga“ však bez angažmánu dlho nezostal, keďže o jeho služby prejavila záujem organizácia Clash of the Stars. Tá oznamila podpis Mikulaška v priebehu posledného galavečera a vypálila tak rybník ostatným záujemcom.

Možní súperi

V zápasovom štúdiu COTS 6 sa Mikulášek okamžite vyjadril k súperom, s ktorými by si vedel predstaviť svoj debut v organizácii.

Ako prvého zmienil hudobníka a boxera Marpa, ktorý si podobne ako Mikulášek vyskúšal zápas s Karlosom Vémolom. O zápas s „Babou Jagou“ si zase v štúdiu krátko na to zažiadal účastník reality show Love Island Sandro Jandejsek, ktorého ponuku bývalý zápasník Oktagonu okamžite prijal

V posledných dňoch to však vyzerá, že ambíciou Mikuláška v organizácii nie sú konkrétny súperi ale opasky v rôznych váhových kategóriach, o čom svedčí aj screenshot diskusie so šampiónom poloťažkej váhy COTS Filipom Grznárom, v ktorej okrem neho označil aj šampióna strednej váhy Tomáša Križana a budúceho vyzývateľa ťažkej váhy Karlosa Bendu.

O tejto ambícií svedčí aj fakt, že ešte pred vstupom do organizácie sa vyjadroval, že ho čoskoro čakajú hneď 3 titulové zápasy.

Ako vidíte jeho šance?