„Spamätaj sa buz*rant vyjeban*.“ Veselý páli do Baby Jagy. Čo mu odkázal Mikulášek?

Tadeáš Veselý je osobnosťou, ktorú pozná a zrejme aj nenávidí väčšina fanúšikov Clash of the Stars.Gangsta boy“ si popularitu nezískal ani medzi zápasníkmi, kde si za krátku dobu proti sebe poštval hneď niekoľkých zápasníkov.

Mikulášek vs Veselý?

Najnovšie sa na sociálnych sieťach prestreluje s Václavom Mikuláškom, ktorý sa pred časom stal novou posilou Clash of the Stars a ukáže sa na nasledujúcom evente v zápase s Patrikom Žralokom.

„Ty teploš, neviem čo do toho ťaháš zvieratá ale keď do toho chceš ťahať zvieratá, tak so všetkým buzerant vyj*baný. Zvieratá sa nemôžu brániť a ty píšeš, že budeš znásilňovať môjho psa, spamätaj sa.“ Odkázal Mikuláškovi Veselý, ktorý zrejme narážal na provokáciu rodáka z Bohumína.

„Ty sa tiež nebudeš brániť.“ Kontroval Baba Jaga

„Myslíš, že sa z teba poseriem, ako ostatní, to určite nie. More počkaj keď na mňa nastúpiš, tak budeš mať z hanby kabát ušitý kunda vyj*baná a až zožeriem Fayneho, tak si kľudne dám teba.“

Počkaj ty tučný Frodo. Nastúpim? Facka a cicky ťa jebn* do huby.“ Zavŕšil hádku na instagrame bývalý súper Karlosa Vémolu.

Obaja muži majú v súčasnosti naplánované zápasy na nasledujúcom galavečery, no v prípade že bude záujem na strane organizácie ak oboch zápasníkov aj po turnaji, nič nebráni ich vzájomnému stretu v klietke COTS.

A čo vy? Chceli by ste vidieť tento zápas?