Keita kritizuje účastníka Gamechangeru. Pozrie sa do pyramídy aj on sám?

Druhá séria pyramídy Tipsport Gamechanger, ktorá odštartuje 2 marca prvým kolom v Ostrave už pozná takmer všetkých účastníkov. Zo 16 člennej nominácie je známych už 14 mien a zostávajú tak už len 2 voľné miesta. Jedno z nich čaká aj na bývalého šampióna ľahkej a súčasného šampióna pérovej váhy Losena Keitu, ktorého si praje v Gamechangeri vidieť zrejme každý fanúšik MMA v Čechách a na Slovensku. Mladý Belgičan s africkými koreňmi sa však o svoju šancu ešte stále neprihlásil.

Keita skritizoval Makwaniho

V jednom z posledných príspevkov na instagrame Oktagonu sa objavil účastník pyramídy Mr.Finlad  Makwan Amirkhani, ktorý na videu predvádzal svoje wrestlérske schopnosti. Výkon bojovníka, ktorý bol len pred časom skončil v UFC okomentoval pod príspevkom práve „Black panter“ Keita, na ktorého schopnosti Amirkhaniho dojem neurobili.

„Veľmi pomalé.“ Podpichol účastníka Gamechangeru šampión Keita. „Si vystrašený.“ Kontroval 35 ročný veterán UFC.„Samozrejme.“ Uzavrel výmenu Makwanom Keita. 

Prioritou je pérová váha

26 ročný Keita, ktorý je v súčasnosti absolútnou superstar organizácie, by bol bezpochyby skvelým oživením pyramídy, kde sa už nachádza aj jeden z jeho predchádzajúcich súperov nový šampión ľahkej váhy Rony Pardeiser. Zatiaľ však sám Keita podľa promotérov neprejavil záujem zúčastniť sa turnaja a jeho prioritou je pôsobenie v pérovej váhe, v ktorej je šampiónom.

Bývalý súper Siváka, veteráni UFC či šampión KSW. Predstavujeme účastníkov pyramídy Tipsport Gamechanger v ľahkej váhe.