Buchinger priznal zdravotné problémy. Ovplyvní to jeho zápas s Paradeiserom?

Do dlho očakávanej odvety a súboja dvoch generácií slovenského MMA medzi Ivanom Buchingerom a Ronym Paradeiserom zostáva už len niekoľko hodín.  Obaja zápasníci sa v poslednom sústredili na záverečné ladenie formy do zápasu a v tomto čase už určite aj na zhadzovania posledných kilogramov.

Zdravotné problémy Buchingera v príprave

V prípade bývalého dvojnásobného šampióna Oktagonu však nebolo ladenie formy ideálne, keďže ho trápili zdravotné problémy.

Akože cítim sa už lepšie, ale mal som zápal stredného ucha. Bral som antibiotiká ale teraz cítim, že už tie lieky idú zo mňa von a tak to ide postupne hore.“ Zhodnotil svoju pripravenosť Buchinger v rámci prvého vlogu na svojom novom YouTube kanáli Buchinger.

Uvidíme nakoľko a či vôbec tento zdravotný problém ovplyvní sobotňajší výkon Buchingera a jeho fyzickú pripravenosť v zápase s Paradeiserom.

V minulosti mal podobný problém so zápalom stredného ucha v príprave aj Attila Végh, ktorého kondícia bola v zápase s Írom Burnom výrazne ovplyvnená chorobou a antibiotikami.

To snáď nebude prípad 36 ročného veterána bojovej scény, ktorý bude usilovať o navrátenie opasku ľahkej váhy, ktorý získal práve v zápase s Paradeiserom.

Komu budete fandiť?